Kurs ósmoklasisty
z matematyki

Zajęcia raz w tygodniu w soboty 10:30 - 11:30 (60 min)

Ilość spotkań: 27

Harmonogram:

1. 07.09.2024, 2. 14.09.2024, 3. 21.09.2024, 4. 28.09.2024,
5. 05.10.2024, 6. 19.10.2024, 7. 26.10.2024, 8. 09.11.2024,
9. 16.11.2024, 10. 23.11.2024, 11. 30.11.2024, 12. 07.12.2024,
13. 14.12.2024, 14. 04.01.2025, 15. 11.01.2025, 16. 18.01.2025,
17. 15.02.2025, 18. 22.02.2025, 19. 01.03.2025, 20. 08.03.2025,
21. 15.03.2025, 22. 22.03.2025, 23. 29.03.2025, 24. 05.04.2025,
25. 12.04.2025, 26. 25.04.2025, 27. 10.05.2025

Cena: 1200 zł (8 rat po 150 zł)

Cena Early Bird: 1000 zł przy płatności do 30 czerwca.

Dostępnych miejsc: 5

Kurs maturalny z matematyki - zakres podstawowy

Zajęcia raz w tygodniu w soboty 09:00 - 10:30 (90 min)

Ilość spotkań: 25

Harmonogram:

1. 14.09.2024, 2. 21.09.2024, 3. 28.09.2024, 4. 05.10.2024,
5. 19.10.2024, 6. 26.10.2024, 7. 09.11.2024, 8. 16.11.2024,
9. 23.11.2024, 10. 30.11.2024, 11. 07.12.2024, 12. 14.12.2024,
13. 04.01.2025, 14. 11.01.2025, 15. 18.01.2025, 16. 15.02.2025,
17. 22.02.2025, 18. 01.03.2025, 19. 08.03.2025, 20. 15.03.2025,
21. 22.03.2025, 22. 29.03.2025, 23. 05.04.2025, 24. 12.04.2025,
25. 25.04.2025

Cena: 1600 zł (8 rat po 200 zł)

Cena Early Bird: 1300 zł przy płatności do 30 czerwca.

Dostępnych miejsc: 7

Kurs maturalny z matematyki - zakres rozszerzony

Zajęcia raz w tygodniu w środy 18:00 - 20:00 (120 min)

Ilość spotkań: 30

Harmonogram:

1. 11.09.2024, 2. 18.09.2024, 3. 25.09.2024, 4. 02.10.2024, 
5. 09.10.2024, 6. 16.10.2024, 7. 23.10.2024, 8. 30.10.2024, 
9. 06.11.2024, 10. 13.11.2024, 11. 20.11.2024, 12. 27.11.2024,
13. 04.12.2024, 14. 11.12.2024, 15. 18.12.2024, 16. 08.01.2025, 
17. 15.01.2025, 18. 22.01.2025, 19. 12.02.2025, 20. 19.02.2025, 
21. 26.02.2025, 22. 05.03.2025, 23. 12.03.2025, 24. 19.03.2025, 
25. 26.03.2025, 26. 02.04.2025, 27. 09.04.2025, 28. 16.04.2025, 
29. 23.04.2025, 30. 30.04.2025

 

Cena: 2600 zł (8 rat po 325 zł)

Cena Early Bird: 2100 zł przy płatności do 30 czerwca.

Dostępnych miejsc: 9

REZERWACJA

ZAPISY NA KURSY KROK PO KROKU:

1. Wybierz interesujący Cię kurs.

2. Dokonaj przelewu opłaty rezerwacyjnej (równowartość jednej raty) na numer konta Santander: 46109025870000000154229549 wpisując w tytule przelewu:

Nazwa kursu, Imię i nazwisko uczestnika

np. Kurs maturalny z matematyki - zakres podstawowy, Jan Kowalski

3. Wyślij email na adres karol@matemagik.pl (lub skorzystaj z przycisku "REZERWACJA" poniżej i wypełnij formularz), w którym podasz swoje dane potrzebne do wystawienia faktury. Faktura zostanie wystawiona na osobę pełnoletnią, zwykle na rodzica. Podaj imię i nazwisko oraz adres zameldowania. Zalecam także podanie numeru telefonu do kontaktu. W tytule wiadomości wpisz to samo, co w tytule przelewu.

4. Gratulacje! Zajęcia na wybranym przez siebie kursie rozpoczniesz zgodnie z jego harmonogramem. Jeśli podasz numer telefonu w wiadomości (patrz pkt 3.) otrzymasz potwierdzenie rezerwacji i szczegółowe informacje o terminie i miejscu pierwszych zajęć.

Uwagi:

Jestem pewny, że mój kurs spełni Twoje oczekiwania. Jednakże, jeśli będzie inaczej, masz możliwość zrezygnowania po pierwszych zajęciach. Należy jednak pamiętać, że opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Jeśli zdecydujesz się kontynuować kurs, umowę podpisujemy na drugim spotkaniu. Opłata rezerwacyjna pokrywa kwotę pierwszej raty.

TANIEJ W PAKIECIE!

Pakiet I: Język polski + Matematyka

sobota 9:00 - 11:00

cena: 2000 zł (oszczędzasz 400 zł), 8 rat po 250 zł

 

Pakiet II: Matematyka + Język angielski

sobota: 10:00 - 12:00

cena: 2000 zł (oszczędzasz 400 zł), 8 rat po 250 zł

 

Pakiet III: Język polski + Matematyka + Język angielski

sobota: 9:00 - 12:00

cena: 3000 zł (oszczędzasz 600 zł), 8 rat po 375 zł

Kontakt

Zadzwoń do mnie

+48 785 816 555

Napisz do mnie

karol@matemagik.pl

MATEMAGIK
Karol Sieńko

ul. Ciepła 17 lokal 14L

15-472 Białystok

Strona www stworzona przez Agencję Reklamową Kapary.com